EĞİTİM DOSYASI

 DEGERLİ HEMŞERİLERİMİZ         

 

SORGUN MAHALLEMİZDE  ÖNLİSANS LİSANS YÜKSEK LİSANS VE DOKTORA EGİTİMİ ALMIŞ OLAN HEMŞERİLERİMİZİN İSİMLERİNİ TESPİT EDEN SAYIN ŞEREF BAYKAL’a DERNEĞİMİZ YÖNETİM KURULU ADINA TEŞEKKÜR EDER. BUNDAN SONRAKİ ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLERİZ.

( NOT:LİSTEYE İLAVE VE DEGİŞİKLİKLERLE İLGİLİ BİLGİLERİ 0 506 263 09 74 NUMARALI TELEFON a BİLDİREBİLİRSİNİZ. )

 

 

 

 

(TAHSİL CEHALETİ ALIR. EĞİTİM İNSANI GÜÇLÜ KILAR)

 

BABA ADI ADI SOYADI OKULU BÖLÜMÜ
1 HÜSEYİN SÜMEYYE AKAYIN ALMANYA KİMYA
2 HÜSEYİN KEZBAN AKAYIN ALMANYA MATEMATİK
3 HÜSEYİN RUKİYE AKAYIN ALMANYA MATEMATİK
4 HÜSEYİN ATİLLA AKAYIN ALMANYA ELK. ELEKTRONİK
5 SATILMIŞ ESRA AKAYIN GAZİ ÜNİ. COGRAFYA COGRAFYA ÖĞRETMENİ
6 AHMET DURAN AKAYIN SELÇUK ÜNİ. MYO BİLGİSAYAR
7 AHMET ZEYNEP AKAYIN AND. ÜNİ. AÖF ÇOCUK GELİŞİMİ
8 MUSTAFA GÖRKEM AKAYIN TIP FAK
9 ALİ YALÇIN AKAYIN MYO İŞLETME
10 SÜLEYMAN GÖKHAN AKKAYA CELALBAYAR Ü.MÜH.FAK  MAKİNA MÜH.
11 SATILMIŞ E. GİZEM AKKAYA AND. ÜNİ KAMU YÖNETİMİ
12 RAMAZAN NEJDET AKKAYA MİLLİ SAVUNMA ÜNİ. KARA HARP OKULU
13 ÖMER FARUK ALKAN M Y O MAKİNA TEKNİKERİ
14 MUSTAFA HARUN ALKAN SELÇUK Ü.AKŞEHİR M Y O BANKACILIK
15 MUSTAFA MANSUR ALKAN M Y O MAKİNA TEKNİKERİ
16 İLYAS BEDİR ALKAN M Y O
17 MUSTAFA KÜBRA AKSANCAK KARABÜK ÜNİ. BEDEN EGT.ÖĞRETMENİ
18 İBRAHİM ESRA AKSANCAK K.KALE ÜNİ
19 İBRAHİM EBRU AKSANCAK K.KALE ÜNİ
20 TUNCAY ZEYNEP AKSANCAL M Y O LABARATUVAR
21 ÖMER EMRULLAH ALPAY AND. ÜNİ. AÖF HALKLA İLİŞKİLER
22 EMRULLAH CANSU ALPAY UZMAN AND. ÜNİ. KAMU YÖNETİMİ
23 SEYFİ AHMET HAMZA ALPAY ANKARA ÜNİ. SİYASAL BİL. İŞLETME
24 SEYFİ SERDA ALPAY AYDINMENDERES ÜNİ.M Y O TARIM MAK.
25 SEYFULLAH SERAP ALPAY KEVRAN GAZİ ÜNİ. MAKİNATEKN.RES ÖGRETMEN
26 SEYFULLAH ÖMER ALPAY GRSN. ÜNİ.BULANCAK MYO BÜRO YÖNETİMİ ASB
27 SEYFULLAH BURAK ALPAY UFUK ÜNİ. M Y O TIBBİ LAB.
28 KEMAL RAMAZAN ALPAY AYDIN MENDERES ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK
29 MEHMETALİ CEYDA ALPAY T H K ÜNİ BİLGİSAYAR MÜH.
30 HASAN CEM ALPAY SAGLIK M Y O RADYOLOJİ
31 HASAN CAN ALPAY LOKMAN HEKİM ÜNİ M Y O RADYOLOJİ
32 HASAN ÜMİT ALPAY YILDIRIM BEYAZIT M Y O ELEKTRİK
33 HASAN YUNUS ALPAY DÜZCE ÜNİ. AKÇAKOCA MYO TURİZM OTELCİLİK
34 ATAMAN ARDA ALPAY GAZİ ÜNİ BİYOLOJİ
35 ATAMAN İLAYDA ALPAY DUMLUPINAR ÜNİ. İNŞAAT
36 MEHMETALİ DENİZ ALPAY SELÇUK ÜNİ. YABANCI DİL 5 Dil biliyor YÜK. LSNS
37 MEHMETALİ BETÜL ALPAY SAKARYA ÜNİ.MYO GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
38 İBRAHİM TAŞKIN ALPAY GAZİ ÜNİ. M Y O OTOMOTİV
39 VELİ SALİHA ALPAY A.Ü.DTCF YABANCI DİLLER
40 TUNAY ÖMER FARUK ALPAY ASB
41 MUSTAFA TUGÇE ALPAY ANKARA ÜNİ. MYO GIDA
42 İLKAN MUHAMET MERT ALPAY GAZİ ÜNİ. SİYASET BİL KAMU YÖN
43 MEHMET MURAT ALPAY AND. ÜNİ. KAMU YÖNETİMİ
44 MEHMET ALİ MURAT ALTAN SELÇUK ÜNİ RUS DİLİ EDB.
45 VELİ ŞİMAL ALTAN AKSARAY ÜNİ. İŞLETME
46 VELİ GİZEM ALTAN S DEMİREL ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
47 REFİK İSMAİL ALTAY OSMAN GAZİ ÜNİ. İNŞAAT MÜH
48 REFİK ELİF ALTAY ANADOLU ÜNİ. MALİYE RADYOLOJİ
49 REFİK HATİCE ALTAY ANADOLU ÜNİ. İŞLETME
50 MÜMTAZ ALİ ALTAY ATATÜRK ÜNİ ARAP DİLİ EDB.
51 MÜMTAZ FATMA ALTAY GAZİ ÜNİ. KIZ TEKNİK ÖGRT.
52 MÜMTAZ GÜLAY ALTAY ANKARA ÜNİ.
53 SAVAŞ ALİ ALTAY M Y O MAKİNA TEKNİKERİ
54 EKREM ZUHAL ALTAY ANK.Ü M.Y.O HALKLA İLİŞKİLER
55 EYÜP EMRE ALTAY GAZİ ÜNİ MAKİNA MÜH.
56 EYÜP MUSTAFA ALTAY ANK.Ü M.Y.O ELMADAG
57 NEVZAT NECİBE ALTAY ANADOLU. ÜNİ İŞLETME
58 FUAT MERVE ALTAY KIRIKKALE ÜNİ TARİH ÖGR.
59 DURAN GONCA ALTAY S.DEMİREL ÜNİ ANESTEZİ
60 NEJMİ EFSANE ALTAY UŞAK M Y O YEMEK İKRAM
61 AYDIN ZEYNEP EMİNE ALTAY GAZİ ÜNİ. TURİZM OTELCİLİK
62 RAFET DİLEK ATOK ÇUKUROVA .ÜNİ YÜK. HEMŞİRE
63 RAFET ZÜBEYDE ALTOK HACETTEPE ÜNİ İŞLETME
64 RAFET ZÜLEYHA ALTOK KOCATEPE ÜNİ. RADYOLOJİ
65 RAFET SÜLEYMAN ALTOK İZZET BAYSAL.ÜNİ DÜZCE MYO
66 SEFER SÜLEYMAN ALTOK BAŞKENT ÜNİ.MYO ACİL İLK YARDIM TKNR
67 MEVLÜT MEHMET ALTOK ANKARA ÜNİ DOKTOR
68 MEVLÜT KADRİYE ALTOK ANKARA ÜNİ PROF DR.NEFROLOG
69 MEVLÜT YURDAGÜL ALTOK ANKARA ÜNİ
70 MEVLÜT EMİNE ALTOK ANKARA .ÜNİ ZİRAAT.MÜH.
71 MEVLÜT KUBİLAY ALTOK AND. ÜNİ.AÖF SAGLIK KRM. İŞLTMCLGİ
72 İBRAHİM MUTLU ALTOK ALMANYA ROBOT MÜH.
73 HÜDAVERDİ NURAY ALTOK ANKARA ÜNİ. MYO KIZ TEK. EL SANATLARI
74 NUSRET NEBAHAT ARAL İNCE AND. ÜNİ İŞLETME
75 AHMET OĞULCAN ARAL ANKARA ÜNİ.ZİRAAT FAK. ZOOTEKNİ BL
76 HÜSEYİN M.ILGIM ARAL AND. ÜNİ. KAMU YÖNETİMİ
77 MEHMET NEBİ ASLAN YÜKSEK İSLAM ENSTÜTÜ ÖGRETMEN
78 NEBİ VİLDAN ASLAN ANKARA ÜNİ DİL TARİH COGRAFYA
79 ALİ FATİH ASLAN ANKARA ÜNİ. MATEMATİK
80 SALİH PETEK ASLAN K.KALE ÜNİ İNŞAAT MÜH.
81 MUSTAFA ŞENER AYDAN SELÇUK ÜNİ FİZİK
82 RAMAZAN MUSTAFA AYDAN KIRIKKALE P.M.Y.O. POLİS
83 ALİ RUMİ AYGÜN ANKARA ÜNİ. İLAHİYAT İMAM
84 ALİ İSMAİL AYGÜN MYO
85 HÜSEYİN SONER AYMAZ M.Y.O
86 SATILMIŞ CANAN AYMAZ İNÖNÜ ÜNİ SINIFÖGRTM. ÖGRETMEN
87 SÜLEYMAN HAYRETTİN AYMAZ OSMAN GAZİ ÜNİ. TIP FAK
88 SÜLEYMAN OSMAN AYMAZ GAZİ ÜNİ. MÜH. FAK MAKİNA MÜH.
89 BÜNYAMİN KEVSER AYMAZ SAĞLIK MYO
90 MUZAFFER ARİF AYMAZ ANK.ÜNİ.ÇANKIRI MYO BİLGİSAYARLI MUHASEBE
91 TANER EMRE AYMAZ S.ÜNİ. M Y O MUHASEBE
92 SONER ŞEYMA AYMAZ AND. ÜNİ. MYO AHÇILIK AŞCI
93 KAMİL SEHER AYMAZ DÜZCE ÜNİ. EDEBİYAT
94 HALİL ŞEREF BAYKAL ANKARA ÜNİ. KMYO İNŞAAT
95 ŞEREF ANIL BAYKAL UFUK ÜNİ. MYO SAGLIK BİRİML YÖNETİMİ
96 MURAT MERYEM BAYKAL AHİ EVRAN MATEMATİK
97 ABDULLAH SEFA BAYKAL GAZİ ÜNİ. MYO. MAKİNA KONST. TEK RES.
98 SEFA EMRE BAYKAL YALOVA ÜNİ. ULSL. ARASI İLİŞKİ. İNG.
99 SEFA A.ENES BAYKAL YALOVA ÜNİ. ENERJİ SİSTEM MÜH.
100 OSMAN ÜLGEN BAYKAL OSMAN GAZİ ÜNİ. ENDÜSTRİ ve İNŞ MÜH.
101 OSMAN ALP ARMAN BAYKAL MUGLA ÜNİ. KAMU YÖNETİMİİ
102 OSMAN MERTKAN BAYKAL SELÇUK ÜNİ KAMU YÜNETİMİ
103 CENGİZ HATİCE BAYKAL ANKARA ÜNİ EDEBİYAT
104 CENGİZ HAKAN BAYKAL SELÇUK ÜNİ ÇANKAYA ÜNİ.MİM. FAK.
105 CENGİZ MEHTAP BAYKAL ANKARA ÜNİ GAZETECİLİK
106 CENGİZ HALUK BAYKAL ANKARA ÜNİ GAZETECLİK
107 SUAT AYGÜL BAYKAL SELÇUK ÜNİ MAKİNA MÜH
108 SUAT AYSU BAYKAL KIRIKKALE ÜNİ İŞLETME
109 SUAT İZZET BAYKAL ULUDAG ÜNİ. EKONOMETRİ
110 MUSTAFA ÇAĞRI BAYKAL İZMİR ÜNİ. BİLGİSAYARLI MAT.BİL.
111 MUSTAFA ÇAGAN BAYKAL ERCİYES ÜNİ. TURİZM OTELCİLİK
112 MUSTAFA GİZEM BAYKAL OSMANGAZİ ÜNİ. GENETİK BİLİMLER
113 ERDOĞAN AHMET BAYKAL K.T.Ü GÜMÜŞHANE İNŞAAT MÜH
114 ERDOGAN TUGBA BAYKAL ANADOLU ÜNİ M Y O SOSYAL HİZM.
115 ALİ FUNDA BAYKAL HACETTEPE ÜNİ İŞLETME
116 SATILMIŞ HASAN BAYKAL AND.ÜNİ İKTİSAT
117 SATILMIŞ GÖKHAN BAYKAL AND.ÜNİ KAMU YÖNETİMİ
118 ALİ HASAN BAYKAL H. ÜNİ. M Y O MAKİNA
119 MUSTAFA SAFİYE BAYKAL GAZİ ÜNİ. EGİTİM FAK. SINIF ÖGRETMENLİGİ
120 MUSTAFA BENGİSU BAYKAL B.ECEVİT ÜNİ. PSİKOLOJİ
121 MEHMET ALİ ERTUĞRUL BAYILI ANK. ÜNİ. FEN FAK. YÜK. FİZİK MÜH
122 ERTUĞRUL SERHAT BAYILI ODTÜ DR. İNŞ.MÜH. BİLGİSAYAR MASTER
123 M. ALİ OGUZ BAYILI MİMAR
124 ALİ CENGİZ BAYILI GAZİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜH
125 CENGİZ BAHADIR BAYILI 19 MAYIS ÜNİ ÇEVRE MÜH
126 CENGİZ ERTUNÇ BAYILI ANKARA ÜNİ SİYASAL BİL. KAMU YÖNETİMİ
127 İDRİS AYSUN BUYRUK ANKARA ÜNİ ZİRAAT MÜH
128 İDRİS MURAT BUYRUK ANADOLU ÜNİ İŞLETME
129 HAYATİ SEÇİL BUYRUK ANADOLU ÜNİ. BANKACILIK
130 MEHMET ŞEVVAL BUYRUK SELÇUK ÜNİ ULUSLAR ARASI İLİŞKİ.
131 MEHMET AYŞE İREM MEDİPOL ÜNİ. M Y O ODİYOMETRİ
132 HÜSNÜ ADEVİYE ÇAGATAY KIRIKKALE ÜNİ HABERLEŞME
133 FİKRİ  DERYA ÇAGATAY ANKARA ÜNİ VETERİNER
134 HALİS TUGBA ÇAGATAY ANKARA ÜNİ ALMAN DİLİ ED.
135 MEHMET(HACI) ÜNAL ÇAGATAY İ.T.Ü MİMAR
136 MEHMET(HACI) NERİMAN ÇAGATAY ARAL HACETTEPE ÜNİ PROF.DR.
137 MEHMET (HACI) AYSUN ÇAGATAY ANADOLU ÜNİ İŞLETME
138 ÜNAL GÖKÇEN ÇAGATAY ODTÜ MİMAR
139 ÜNAL OYTUN ÇAGATAY ANADOLU ÜNİ İNŞAAT MÜH
140 HAKKI AHMET ÇAGATAY ANADOLU ÜNİ. İŞLETME
141 SÜLEYMAN MEHMET TUNCAY ÇAGATAY HACETTEPE ÜNİ KİMYA YÜK.MÜH.
142 SÜLEYMAN OKTAY ÇAGATAY HACETTEPE ÜNİ İNG İŞLETME
143 TURGAY YASİN ÇAGATAY ÇANKAYA ÜNİ. MİMAR
144 MUSTAFA SEÇİL ÇAGATAY GAZİ ÜNİ.ÇORUM M Y O BİLGİSAYAR PROGRAM
145 HİKMET ALİHAN ÇAGATAY DOKUZ EYLÜL ÜNİ. İŞLETME
146 FATİH KAAN ÇAGATAY KIRIKKALE ÜNİ. M Y O OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ
147 MEHMET SEMİH ÇAGATAY KASTAMONU ÜNİ KAMU YÖNETİMİ
148 MEHMET BATUHAN ÇAGATAY MARMARA ÜNİ. MATEMATİK
149 ALİ SELAMİ ÇAKI ANADOLU ÜNİ SOSYAL HİZMETLER
150 MEHMET MELTEM ÇAKI ONDOKUZMAYIS ÜNİ. SINIF ÖGRETMENLİGİ
151 MEHMET BAYRAKTAR ÇAKI ANADOLU ÜNİ. İŞL. GAZİ ÜNİ. M Y O
152 HACI BAYRAM KEZBAN ÇAKI İZZET BAYSAL ÜNİ. İŞLETME
153 HACIBAYRAM DENİZ ÇAKI AKDENİZ M Y O MUHASEBE
154 SELAMİ ŞERİFE ÇAKI SAKARYA ÜNİ. OKULÖNCESİ ÖGRETM.
155 SELAMİ İLKER ÇAKI ANADOLU ÜNİ. İŞLETME
156 SELAHATTİN TUGÇE ÇAKI DÜZCE ÜNİ. AKÇAKOCA MYO GIDA KALİTE KONTROL
157 KARAGÜLMEZ ALİCAN ÇAKI ANDOLU ÜNİ. ONSEKİZMART ÜNİ. MYO
158 BURHAN BÜŞRA NUR ÇAKI NEVŞEHİR ÜNİ. ÜRGÜP M Y O
159 MESUT ÜMİT ÇAKI AKDENİZ ÜNİ . MYO MAKİNA TEKNİKERİ
160 MEHMET ŞEYNAN ÇELİK GAZİ ÜNİ. EGİTİM BİL. TARİH
161 ŞEYNAN OSMAN ÇELİK ANADOLU ÜNİ. FİNANS MUHASEBE SİST.
162 ŞEYNAN FATİH ÇELİK ANADOLU ÜNİ. MUHASEBE
163 ŞEYNAN NESLİHAN ÇELİK GAZİ ÜNİ. BİLGİSAYAR ÖGRTM.
164 MEHMET İBRAHİM ÇELİK ANADOLU ÜNİ İŞLETME
165 HİDAYET AKIN ÇELİK BİLGİSAYAR MÜH.
166 HİDAYET ÖMER ALKAN ÇELİK ARKEOLOG
167 İBRAHİM GAMZE ÇELİK ULUDAG ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRNK.
168 OSMAN TAŞKIN ÇELİK ANADOLU ÜNİ. KAMU YÖNETİMİ
169 İBRAHİM ANIL ÇELİK ANK.ÜNİ. KASTAMONU MYO ELEKTRİK
170 NAZMİ MALİK ÇETİN İNÖNÜ ÜNİ. KİMYAGER
171 NAZMİ TUNAHAN ÇETİN H.ÜNİ GEOMATİK SİSTEM MÜH. YER VE UZAY BİLİMLERİ
172 NURETTİN UGUR ÇETİN ERCİYES ÜNİ. MYO MAKİNA TEKNİKERİ
173 SEBAHATTİN MURAT ÇETİNKAYA ERCİYES ÜNİ. İŞLETME
174 BAHRİ İSMAİL ÇETİNKAYA ANADOLU ÜNİ İŞLETME
175 BAHRİ OKTAY ÇETİNKAYA SELÇUK ÜNİ. BEDEN EGT.
176 BAHRİ ERCAN ÇETİNKAYA GATA MYO SAGLIK ASB.
177 ERCAN MİNE ÇETİNKAYA SELÇUK ÜNİ. GAZETECİLİK
178 ERCAN FURKAN ÇETİNKAYA BOGAZİÇİ ÜNİ. ENDÜSTRÜ MÜH.
179 ERCAN YAKUP ÇETİNKAYA A.Ü.DTCF RUS DİLİ EDB.
180 OSMAN SERPİL ÇETİNKAYA ANKARA ÜNİ ZİRAAT MÜH
181 OSMAN SİBEL ÇETİNKAYA GAZİ ÜNİ. SINIF ÖGRETMENLİGİ
182 MUSTAFA DİLEK ÇİLİNGİR ONDOKUZMAYIS ÜNİ. BİYOLOJİ
183 MUSTAFA HATİCE ÇİLİNGİR G.ÜNİ. YABANCI DİLLER
184 MUSTAFA BURAK ÇİLİNGİR SELÇUK ÜNİ. GIDA MÜH.
185 MUSTAFA ENGİN DEMİR SELÇUK ÜNİ.KİMYA ÖGRT  YÜK.KİMYAGER
186 MUSTAFA SERPİL DEMİR GAZİ ÜNİ.MODA TASARIM MODA TASARIM ÖGRTM.
187 MEHMET HAKKI DEVSEL ANKARA ÜNİ ÖGRETMEN
188 ASIM AHMET ERKMEN MARMARA ÜNİ. İLAHİYAT FAK.
189 AHMET BURAK ERKMEN İSTANBUL ÜNİ. CERRAHPAŞA TIP FAK.
190 AHMET FURKAN ERKMEN İTÜ END.İMALAT MÜH.
191 AHMET SUDE ERKMEN KOCAELİ ÜNİ. MİMARLIK FAK
192 ASIM ŞENGÜL ERKMEN GAZİ ÜNİ. MYO. EL SANATLARI
193 MEHMET ASIM SEMİ ERKMEN S.DEMİREL ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
194 MEHMET SENA ERKMEN SELÇUK ÜNİ. ÇOCUK GELİŞİMİ
195 ALİ NECATİ ERKMEN ULUDAG ÜNİ. BEDEN EGT.
196 NECATİ DORUK ERKMEN BAŞKENT ÜNİ. İLETİŞİM FAK.
197 HACI K. KADRİYE ERKMEN LOKMAN HEKİM ÜNİ. M Y O ANESTEZİ
198 ŞÜKRÜ AYHAN ERKMEN ANADOLU ÜNİ. AÖF SOSYAL HİZMETLER
199 AYHAN ŞÜKRÜ ERKMEN GAZİ ÜNİ. KAMU YÖNETİMİ
200 AYHAN ŞULE ERKMEN H.ÜNİ BANKACILIK
201 AYDIN ARİFE ERKMEN MYO TURİZM
202 AYDIN OSMAN ERKMEN DUMLUPINAR ÜNİ. SİYASET BİLİMİ
203 CEVAT ASLI ERKMEN UFUK UNİ. M Y O HEMŞİRE
204 CEVAT AYSUN ERKMEN UFUK ÜNİ. M.Y.O HEMŞİRE
205 CEVAT FATMA ERKMEN UFUK ÜNİ. M.Y.O PATOLOJİ
206 ŞENOL AYLİN ERKMEN ÖGRETMEN
207 CEVAT BANU ERKMEN K.KALE ÜNİ. İŞLETME
208 HÜSEYİN OSMAN UMUT ERKMEN DOKUZ EYLÜL ÜNİ. HUKUK FAKÜLTESİ
209 BAHRİ TURGAY ERTAN ÇUKUROVA ÜNİ.MYO MAKİNA TEKNİKERİ
210 BAHRİ SEVİLAY ERTAN AND. ÜNİ. KAMU YÖNETİMİ
211 YÜCEL FAZLI MERT ERTAN KOCAELİ ÜNİ. M Y O PETROKİMYA RAFİNERİ
212 AHMET SERAP ERTAN SELÇUK ÜNİ. POLİS
213 AHMET SEVİL ERTAN MERSİN ÜNİ. MYO GÜMRÜK İŞLETME
214 AHMET DERYA ERTAN GAZİ ÜNİ. İLETİŞİM RADYO TV.
215 AHMET SİBEL ERTAN MERSİN ÜNİ. MYO HABERLEŞME
216 AHMET HİLAL ERTAN BİLKENT ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
217 DURAN HALUK ERTAN MARMARA ÜNİ. İLAHİYAT FAK.
218 HALUK FEYZA ERTAN S.DEMİREL ÜNİ. TIP FAK. KADIN DOGUM UZMANI
219 HALUK HARUN ERTAN DOKUZ EYLÜL ÜNİ. MAKİNA MÜH.
220 AHMET HALİM ERTAN KARADENİZTEKNİK ÜNİ. İŞLETME
221 HAYRETTİN FATİH ERTAN KOCATEPE ÜNİ. İKTİSAT
222 OSMAN İBRAHİM ERTAN AND. ÜNİ. İŞLETME
223 İBRAHİM ÜMİT ERTAN AND. ÜNİ. İŞLETME
224 DURMUŞ MURAT ERTAN ANKARA ÜNİ. EGİTİM BİLİMLR UZMANI
225 MURAT KEZBAN ÜLKÜ ERTAN H.Ü.FİZ.TEDV.REHBLTSY YÜK LİSANS UZMAN
226 MURAT TUGBA ERTAN G.ÜNİ.SINIF ÖGRETMENLİGİ YÜK LİSANS
227 MURAT BÜŞRA ERTAN YILDIRIM BEYAZIT ÜNİ. PSİKOLOJİ
228 SEYFİ MELAHAT ERTAN HACETTEPE ÜNİ. YÜKSEK HEMŞİRE
229 TUGRUL SELİN ERTAN SELÇUK ÜNİ.
230 TUGRUL DURDANE ERTAN SELÇUK ÜNİ ARAPÇA ÖGRT.
231 TUNCAY AHMET ERTAN GAZİ ÜNİ.MALİYE LİSANS MEZUNU
232 MEHMET SELÇUK ERTEKİN AND.ÜNİ. KAMU YÖNETİMİ
233 MEHMET AYŞE ERTEKİN AND. ÜNİ. İŞLETME
234 NUSRET EMİNE ERTEKİN CUMHURİYET ÜNİ. JEOLOJİ MÜH.
235 BİROL SEMİH ERTEKİN KOCAELİ ÜNİ. MÜH. FAK. ELEK.ELEKTRONİK
236 YAŞAR HİLAL ERTEKİN HACETTEPE ÜNİ SAGLIK BİL. YÜK. HEMŞİRE
237 AHMET İSMAİL EŞEN GAZİ ÜNİ. KAMU YÖNETİMİ
238 RAMAZAN SUZAN EŞEN GAZİ ÜNİ. ÇOCUK GELİŞİMİ
239 RAMAZAN RECEP EŞEN İST. M Y O RADYO TV.
240 HASAN İSMAİL EŞEN ANK. ÜNİ.SAGLIK M Y O BİOMEDİKAL
241 HASAN ERCAN EŞEN AND. ÜNİ. İŞLETME
242 ERCAN EBRU EŞEN GAZİ ÜNİ. COGRAFYA
243 ERCAN FATMA EŞEN N. ERBAKAN ÜNİ. SINIF ÖGRETMENLİGİ
244 ERCAN HASAN EŞEN SELÇUK ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
245 HAYATİ AYDIN FİDAN KOCATEPE ÜNİ. MYO MUHASEBE
246 HAYATİ YASİN FİDAN ANKARA ÜNİ İNGİLİZCE İŞLETME
247 ALİ FATİH FİDAN İZZET BAYSAL ÜNİ. İŞLETME
248 ALİ SÜLEYMAN FİDAN ANKARA ÜNİ. ÇORUM MYO. MUHASEBE
249 ALİ FARUK FİDAN ANKARA ÜNİ. KAMU YÖNETİMİ POLİS
250 ALİ DERYA GEZMEN M Y O BİLGİSAYAR
251 MEVLÜT ŞANLI GÖK DİCLE ÜNİ. EGİTİM BİLİMLERİ
252 ŞANLI SERKAN GÖK DİŞ HEKİMİ
253 YUNUS MİRAÇ GÖK MYO BİLGİSAYAR
254 MUSTAFA YAĞMUR GÖK AND. ÜNİ.
255 MUSTAFA YUSUF GÖK KOCATEPE ÜNİ. EMİRDAĞ MYO
256 BURAK DUYGU GÖK GAZİ ÜNİ.B E S Y BEDEN EGT.
257 AHMET COŞKUN GÖKALP FRANKFURT ÜNİ ELEKRTONİK MÜH.
258 COŞKUN ÇAGLA GÖKALP MİMAR
259 COŞKUN EMRE GÖKALP İŞLETME
260 RAMAZAN BÜŞRA GÖKALP MİMAR
261 MAHMUT MELEK GÖKALP ANKARA ÜNİ İLAHİYAT FAK.
262 GÜNAY AYŞE GÖKALP HACETTEPE ÜNİ İŞLETME
263 AHMET S.GÖKTUG GÖKAY H.ÜNİ.GEOMATİK SİSTEM MÜH. YER VE UZAY BİLİMLERİ
264 SEBAHATTİN AYHAN GÖKSEL TURİZM İŞLETME
265 AYDIN SEBAHATTİN GÖKSEL OSMANGAZİ ÜNİ. İKTİSAT
266 ARİF OSMAN GÜLEÇ ALMAN DİLİ ED.
267 SÜLEYMAN ESRA GÜLEÇ OSMANGAZİ ÜNİ. MALİYE
268 SÜLEYMAN BATUHAN GÜLEÇ KOCATEPE ÜNİ. İŞLETME
269 SÜLEYMAN ESİN GÜLEÇ SELÇUK ÜNİ BİLGİSAYAR MÜH.
270 SEYFETTİN BANU GÜLEÇ DOKUZ EYLÜL ÜNİ. İSTATİSTİK İNGİLİZCE
271 ABDULLAH FATMA GÜLEÇ UFUK ÜNİ. YÜKSEK HEMŞİRE
272 ABDULLAH CANSU GÜLEÇ O D T Ü İNŞAAT MÜH.
273 İBRAHİM ARİFE GÜLEÇ AND.ÜNİ İŞLETME
274 İBRAHİM ARİF GÜLEÇ TOBB ÜNİ ULUSLAR ARASI İLİŞKİ.
275 İBRAHİM ANIL GÜLEÇ ANKARA ÜNİ. ELMADAG M Y O
276 NADİR HAZIM GÜLEÇ SAKARYA ÜNİ. HALKLA İLİŞKİLER
277 İSMAİL ÜMİT İLHAN GENÇTÜRK YILDIZ TEKNİK ÜNİ. HARİTA MÜH.
278 HAMDİ MUSTAFA GENÇTÜRK GAZİ EGİTİM ENSTİTÜSÜ FRANSIZCA ÖGRETMENİ
279 HAMDİ MURTAZA GENÇTÜRK İZZET BAYSAL ÜNİ.M Y O MAKİNA
280 HAMDİ TUNCAY GENÇTÜRK ANK.ÜNİ.DİL TARİH COG. FAK M Y O
281 MEHMET CEMALETTİN GENÇTÜRK ANADOLU ÜNİ. MUHASEBE
282 HASAN AHMET GENÇTÜRK GAZİ ÜNİ. ENDÜSTRÜ MÜH.
283 ALİ DERYA GEZMEN M Y O BİLGİSAYAR
284 ETEM SELDA GÜLENGEN S.DEMİREL ÜNİ. MYO PEYZAJ TEKNİKERİ
285 ETEM SERAP GÜLENGEN AKSARAY ÜNİ. SPOR AKADEMİSİ
286 ETEM HAKAN GÜLENGEN ANADOLU ÜNİ MALİYE MUHASEBE
287 CELAL BURÇİN GÜLPINAR BİLKENT ÜNİ. GAZETECİLİK
288 CELAL ÇAGLAR GÜLPINAR ANADOLU ÜNİ. İŞLETME
289 ALİ CENGİZ GÜLPINAR FIRAT ÜNİ. ELEKTRİK ÖGRETMENİ
290 MEHMET EKREM GÜLPINAR ESKİŞEHİR İ.T.İ.A Y MALİ MÜŞAVİR
291 EKREM GÖKÇEN GÜLPINAR BAŞKENT ÜNİ. TIP FAK. GÖZ DOKTORU
292 EKREM GÖKSU GÜLPINAR BİLKENT ÜNİ. İNGİLİZCE PSİKOLOJİ
293 ADİL TUGÇE GÜLPINAR MYO BİLGİSAYAR
294 ADİL BERKAY GÜLPINAR T H K ÜNİ. MYO UÇAK TEKNOLOJİLERİ
295 NAZIM MUSTAFA GÜLTEKİN SELÇUK ÜNİ. İLETİŞİM.TAN.ORG.
296 NAZIM ASİYE GÜLTEKİN KOCATEPE ÜNİ. İŞLETME
297 NAZIM MURAT GÜLTEKİN GİRESUN ÜNİ. MYO. GIDA TEKNOLOJİSİ
298 ALAATTİN MUSA GÜLTEKİN S.DEMİRELÜNİ.MYO BİLGİSAYAR PROGRAM
299 ZEKİ EMİNE GÜLTEKİN ANKARA ÜNİ. KREŞ ÖGRETMENİ
300 MEHMET MİRAY GÜLTEKİN ANADOLU ÜNİ. MALİYE
301 RAHMİ CANSU GÜLTEKİN ANKARA ÜNİ. OKULÖNCESİ ÖGRETM.
302 ŞAHİN ÖMER GÜLTEKİN KARATEKİN ÜNİ. M Y O ELEKTRİK ELEKTRONİK
303 ŞAHİN MELEK GÜLTEKİN ANK. ÜNİ. EGİTİM BİLİMLERİ MATEMATİK
304 GALİP YASEMİN GÜLTEKİN NEVŞEHİR ÜNİ.GÜZEL SN FAK RESİM ÖGRETMENİ
305 HASAN AHMET ALPEREN GÜLTEKİN İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİ. DİŞ HEKİMLİGİ FAK.
306 ARİF ŞÜKRAN GÜLTEN EGE ÜNİ. YÜKSEK HEMŞİRE
307 ARİF GÜRKAN GÜLTEN HACETTEPE ÜNİ. MYO. ORTEZ PROTEZ
308 MUSTAFA AYCAN GÜLTEN GAZİ ÜNİ. ELK. ELEKTRONİK MÜH.
309 MUSTAFA SÜREYYA GÜLTEN GAZİ ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
310 MUSTAFA ZÜLEYHA GÜLTEN GAZİ ÜNİ. KİMYAGER
311 İBRAHİM SITKI GÜLTEN HACETTEPE ÜNİ. İNGİLİZCE İŞLETME
312 MUSTAFA BUKET GÜLTEN KIRIKKALE ÜNİ KİMYA
313 SITKI NURAY GÜLTEN ANADOLU ÜNİ. İKTİSAT
314 SEÇKİN CANSU GÜLTEN KOCATEPE ÜNİ. M Y O
315 ADEM YUSUF GÜNAY DUMLUPINAR ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
316 MEVLÜT HAKKI GÜNAY ANKARA ÜNİ. A.İ.T.İ.A.
317 HAKKI MEVLÜT GÜNAY ANADOLU ÜNİ. İŞLETME
318 HAKKI MUSTAFA BURAK GÜNAY NİGDE ÜNİ. MAKİNA MÜH.
319 HAKKI HASİBE GÜNAY GAZİ ÜNİ. BİYOLOJİ
320 MEVLÜT OSMAN NURİ GÜNAY GAZİ ÜNİ. MYO ELK. MAK. TEKNİKERİ
321 OSMAN NURİ FİKRET GÜNAY TURGUT ÖZAL ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
322 OSMAN NURİ HASİBE GÜNAY M Y O GRAFİK TASARIM
323 TALAT HASAN GÜNGÖR GAZİ ÜNİ. EGİTİM BİLİMLERİ
324 HASAN ZEYNEP GÜNGÖR ÇANKAYA ÜNİ ENDÜSTRİ MÜH. İNGİLİZCE
325 TURGUT AHMET MELİK GÜNGÖR CUMHURİYET ÜNİ. TÜRKÇE ÖGRETMENİ
326 AYHAN ŞADİYE GÜNGÖR GAZİ ÜNİ. RESİM ÖGRETMENİ
327 İBRAHİM AYŞE GÜNGÖR AND.ÜNİ İŞLETME
328 SATILMIŞ GÜRKAN GÜNGÖR ANK.ÜNİ. M Y O ANESTEZİ
329 RAMAZAN MEHMET ALİ ANADOLU ÜNİ. İŞLETME
330 M ALİ UGUR GÜNGÖR BAŞKENT ÜNİ. MUHASEBE FİNANS YÖN
331 BAYRAM ESRA GÜVEN HACETTEPE ÜNİ. MALİYE
332 BAYRAM BÜŞRA GÜVEN ANADOLU ÜNİ. M Y O SOSYAL HİZM. UZM.
333 İSMAİL SEÇKİN İNAN ANKARA ÜNİ. SİYASAL BİL. KAMU YÖNETİMİ
334 KEMAL İREM İNAN UFUK ÜNİ. M.Y.O TIBBİ LAB.
335 KEMAL FURKAN İNAN ATILIM ÜNİ. İNŞAAT MÜHENDİSLİGİ
336 BAHATTİN M.BATUHAN İNAN K.KALE ÜNİ. İKTİSAT
337 ALİ ADNAN İNCE GAZİ ÜNİ. İŞLETME
338 AYDIN İBRAHİM İNCE HACETTEPE ÜNİ. İŞLETME
339 AYDIN AKIN İNCE ÇANKAYA ÜNİ. MÜH. FAK.
340 RAŞİT SERDAL İNCE HACETTEPE ÜNİ. G A T A
341 FARUK HARUN İNCE SELÇUK ÜNİ. FİZİK ÖGRETMENİ
342 FARUK SEÇİL İNCE ANKARA ÜNİ. DİŞ HEKİMİ
343 FARUK SEDEF İNCE BANKACILIK
344 HAYATİ SELDA İNCE ÇUKUROVA ÜNİ. ÇEVRE MÜH.
345 HAYATİ TUTKU İNCE BAŞKENT ÜNİ TÜRKÇE ÖGRETMENİ
346 H.İBRAHİM SELAMİ İNCE ANADOLU ÜNİ İŞLETME
347 SELAMİ SEVAL İNCE BOGAZİÇİ ÜNİ. GALATASARAY ÜNİ.
348 SAFFET SERHAT İNCE BOGAZİÇİ ÜNİ. KİMYA
349 NEJMİ SAFFET İNCE ANKARA ÜNİ. JEOLOJİ MÜH.
350 NEJMİ TUGBA İNCE AND. ÜNİ. KAMU YÖNETİMİ
351 EYÜP YÜCEL İNCE AND ÜNİ.AÖF MEDYA İLETİŞİM
352 METİN MERT İNCE DOGUAKDENİZ ÜNİ. ULUSLAR ARASI TİCARET
353 MECİT UMUT İNCE YILDIZ TEKNİK ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
354 YÜCEL MERVE İNCE KARATEKİN ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
355 NURETTİN BAYRAM İNCE OKAN ÜNİ. MYO HAVACILIK
356 NURETTİN BERKAN İNCE UFUK ÜNİ.MYO RADYOLOJİ TOMOGRAFİ TEKNİKERİ
357 TURGAY FATMA İNCE GAZİ ÜNİ. İKTİSAT
358 TURGAY FURKAN İNCE KARABÜK ÜNİ İNŞAAT MÜH.
359 SÜLEYMAN RAŞİT İNCE BAŞKENT ÜNİ. M Y O BİOMEDİKAL
360 SÜLEYMAN SERKAN İNCE P M Y O ELAZIG
361 YÜCEL ARDA İNCE AND. ÜNİ. ÇALIŞMA EKONOMİSİ
362 HASAN İSA KAPLAN HACETTEPE ÜNİ. DİŞ HEKİMİ
363 İSA BERFİN KAPLAN ATILIM ÜNİ. İŞLETME
364 HASAN MEVLÜT KAPLAN HACETTEPE ÜNİ. JEOLOJİ MÜH.
365 HASAN MİRAÇ KAPLAN BİLKENT ÜNİ. KAMU YÖNETİMİ
366 YAŞAR BERSU KAPLAN ATILIM ÜNİ. PSİKOLOJİ
367 SAMİ ÖZLEM KARAGÖZ HACETTEPE ÜNİ. FEN BİLG.ÖGRTM.
368 İSMAİL ŞERAFETTİN KARAGÖZ KARABÜK ÜNİ. İÇ MİMARLIK
369 İSMAİL DİLBER KARAGÖZ KARABÜK ÜNİ. İÇ MİMARLIK
370 HÜDAVERDİ NURAY KARAGÖZ O D T Ü ULUSLAR ARASI İLİŞKİ.
371 HÜDAVERDİ NURGÜL KARAGÖZ AND. ÜNİ. AÖF İLAHİYAT
372 HÜDAVERDİ BAYRAM KARAGÖZ YILDIRIMBEYAZITÜNİ MAKİNA MÜH.
373 BAYRAM NUR KARAGÖZ ANKARA ÜNİ. VET. FAK.
374 HÜSAMETTİN YASEMİN KARAGÖZ ATATÜRK ÜNİ. M Y O GIDA
375 HÜSAMETTİN CANSU KARAGÖZ KARATEKİN ÜNİ. İŞLETME
376 HÜSAMETTİN ABDULLAH KARAGÖZ KARABÜK ÜNİ. İŞLETME
377 ALİ SELÇUK KEVRAN ANKARA ÜNİ. PROF FİZİK
378 RAMAZAN KEVRAN ULUDAG ÜNİ. GIDA MÜH.
379 H.HÜSEYİN ALİ KEVRAN GAZİ ÜNİ. MAKİNA MÜH.
380 HÜDAVERDİ EMİNE KEVRAN BİLKENT ÜNİ. İŞLETME
381 HÜDAVERDİ ÜLKÜ KEVRAN UFUK ÜNİ. PSİKOLOJİ
382 HÜDAVERDİ Ş.ANIL KEVRAN KIBRIS YAKINDOGU ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
383 İSMAİL SÖZER KEVRAN HACETTEPE ÜNİ. YÜK FİZİK MÜH
384 İSMAİL HALİME KEVRAN ANKARA ÜNİ. SİYASAL BİL. ULUSLAR ARASI İLİŞKİ.
385 SÖZER M.MUSTAFA KEVRAN KARAHARPOKULU BNB
386 SÖZER İBRAHİM KEVRAN KARADENİZ TEKNİK ÜNİ. MAKİNA MÜH.
387 HAYRETTİN SELİM KEVRAN GATA KİMYA MÜH. ÜTGM
388 HAYRETTİN FATİH KEVRAN ANADOLU ÜNİ ASTSUBAY
389 MUSTAFA ÖMER KEVRAN İTÜ İNŞAAT MÜH.
390 MUSTAFA KÜBRA KEVRAN HACETTEPE ÜNİ. MADEN MÜH.
391 SATILMIŞ FATİH KEVRAN ANADOLU ÜNİ. İŞLETME
392 ALİ EMRE KEVRAN AKDENİZ ÜNİ. ALANYA. MYO MAKİNA
393 SATILMIŞ RAMAZAN KEVRAN POLİS AKADEMİSİ KOMİSER
394 RAMAZAN SERTAÇ KEVRAN YILDIRIM BEYAZİT ÜNİ İŞLETME
395 KADİR ÖMER KEVRAN UFUK ÜNİ. M.Y.O FİZYOTERAPİ
396 DAVUT DİLARA KEVRAN YÜKSEK İHTİSAS ÜNİ. Y HEMŞİRE
397 HÜSEYİN FATİH KOCA AHİ EVRAN M Y O İNŞAAT
398 MUSTAFA ALİ KURT CUMHURİYET ÜNİ. MAKİNA MÜH.
399 MUSTAFA ALPASLAN KURT P M Y O
400 MUSTAFA ÖZLEM KURT İZZET BAYSAL ÜNİ. GIDA MÜH.
401 İBRAHİM OGUZHAN KURT ONSEKİZMART ÜNİ. M Y O AKUT
402 OSMAN TUGBA KURT KASTAMONU ÜNİ. FEN BİLG.ÖGRTM.
403 OSMAN EMİNE KURT KARAMAN M Y O BİLGİSAYAR PROGRAM
404 M.ALİ KÜBRA KURT GAZİ ÜNİ. SPOR AKADEMİSİ
405 FEYZULLAH İNCİ KURT M Y O YÜKSEK HEMŞİRE
406 ÜMİT KADİR KURT İZZET BYSL ÜNİ.GEREDE MYO MAKİNA
407 SERDAR HASAN KURT AKDENİZ M Y O TURİZM OTELCİLİK
408 HASAN AHMET KUŞ TURİZM İŞLETME
409 RAMAZAN SIRMA KUŞ GAZİ ÜNİ. KAMU YÖNETİMİ
410 HÜSEYİN MEHMET KUŞ POLİS M Y O AND.Ü. İŞLETME
411 MEHMET MUSTAFA KÜÇÜKAGA BARTIN ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
412 HALİL FURKAN OGUZ ODTÜ JEOLOJİ MÜH.
413 OSMAN BİROL OGUZ HACETTEPE ÜNİ. İKTİSAT
414 SATILMIŞ SERTAÇ OGUZ ERCİYES ÜNİ. RADYO TV. GAZETE
415 SATILMIŞ ESRA OGUZ DOKUZ EYLÜL ÜNİ. GRAFİK TASARIM
416 YILMAZ SEFA OGUZ POLİS M Y O TRABZON
417 HASAN SEDA OGUZ K.TEKNİK. ÜNİ.
418 MUSTAFA MURAT HAKAN OGUZ KASTAMONU ÜNİ. İNŞ.MÜH.
419 NADİR MERT EMRE OGUZ BAŞKENT ÜNİ. SAGLIK YÖNETİMİ
420 ŞAHİN MERVE OGUZ TOKAT ÜNİ. İLAHİYAT
421 ERCAN SEMİH OGUZ HİTİT ÜN. M Y O İŞLETME
422 İLYAS ERDAL OGUZ AND ÜNİ.AÖF SOSYAL BİLİMLER
423 ERDAL BUKET OGUZ ANADOLU ÜNİ KAMU YÖNETİMİ
424 ERDAL ÖZLEM OGUZ ANADOLU ÜNİ. MYO EV EKONOMİSİ
425 ADİL AYHAN OGUZ N.ERBAKAN ÜNİ. MAKİNE MÜH.
426 SÜLEYMAN ZÜLAL OGUZ AND. ÜNİ. HUKUK FAK AVUKAT
427 SEYFETTİN MURAT OGUZ GAZİ ÜNİ M Y O MAKİNA TEKNİKERİ
428 ŞAHİN CEREN OGUZ OKAN ÜNİ. MİMARLIK FAK. İÇ MİMARLIK
429 RAHİM MUSTAFA OKLAN ANADOLU ÜNİ İNŞ.MÜH.
430 RAHİM RAYİF OKLAN DOKUZ EYLÜL ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
431 OSMAN NURAN OKLAN ANKARA ÜNİ. ZİRAAT FAK.
432 OSMAN NEJLA OKLAN HACETTEPE ÜNİ. FEN FAK. MATEMATİK
433 OSMAN KEZBAN OKLAN ANADOLU ÜNİ İŞLETME
434 YAŞAR YURDAGÜL OKLAN ANKARA ÜNİ. RADYO TV. SİNEMA
435 NURİ ÖKSÜZ SELÇUK ÜNİ.CİHANBEYLİ MYO
436 HİDAYET SATI ÖKSÜZ ÖGRETMEN
437 NİYAZİ BURAK ÖKSÜZ HACETTEPE ÜNİ. İKTİSAT
438 NİYAZİ HİDAYET ÖKSÜZ DOKUZ EYLÜL ÜNİ. MALİYE
439 OSMAN EMEL ÖKSÜZ KARADENİZTEKNİK ÜNİ. BANKACILIK
440 ENGİN BERAT ÖKSÜZ AND.ÜNİ.MYO RAYLI SİSTEMLR
441 EYÜP KEZBAN ÖKSÜZ GAZİ ÜNİ. GÜZEL SANATLAR MYO
442 ÖNDER ŞEVVAL ÖKSÜZ K.KALE ÜNİ HUKUK FAK HUKUK
443 ÖNDER EBRAR ÖKSÜZ K.KALE ÜNİ. DİYETİSYENLİK
444 ÖMER EYÜP ÖKSÜZ KONYA TEKNİK ÜNİ. MAKİNA MÜH.
445 OSMAN EMİNE ÖKSÜZ İZZET BAYSAL ÜNİ. BİLGİSAYAR ÖĞRT.
446 OSMAN RABİA ÖKSÜZ AKDENİZ ÜNİ. M Y O OPTİK
447 NURETTİN KEZBAN ÖKSÜZ ATATÜRK ÜNİ.OKUL ÖNC.ÖGRT
448 MURAT SEDA ÖKSÜZ B.ECEVİT ÜNİ. MALİYE
449 MEVLÜT HULİSİ ÖZDEMİR ANADOLU ÜNİ İŞLETME
450 ALİ BİRCAN ÖZDEMİR ANADOLU ÜNİ AÖF İŞ İDARESİ
451 MEVLÜT EREN ÖZDEMİR SELÇUK ÜNİ. MYO OTOMOTİV
452 MEVLÜT İREM ÖZDEMİR GAZİ ÜNİ. MYO GRAFİK TASARIM
453 İBRAHİM EMİNE ÖZDEMİR GAZİ ÜNİ. ÖGRETMENLİK
454 DURSUN COŞKUN ÖZDEMİR GAZİ ÜNİ TİC TURZ İŞLT REHBERLİK
455 ABDULLAH TAŞKIN ÖZDEMİR AND ÜNİ M Y O MAKİNA KONST. TEK RES.
456 ZİYA SERKAN SAGLAM AND. ÜNİ. İŞLETME İŞLETME
457 ZİYA YILDIZ SAGLAM AND ÜNİ İKTİSAT
458 ARİF BURCU SAGLAM AYDIN MENDERES ÜNİ. SEKRETERLİK
459 CELAL ONUR SAGLAM BALIKESİR ÜNİ. TURİZM İŞLETME
460 CELAL AYŞENUR SAGLAM NİGDE ÜNİ. İKTİSAT
461 FAHRİ FATİH SAGLAM İZMİRPOLİS M Y O
462 HAYRİ NİHAL SAGLAM KAMU YÖNETİMİ
463 HAYRİ ZÜHAL SAGLAM ANADOLU ÜNİ. İŞLETME
464 AYHAN SELÇUK SAGLAM İZMİR POLİS M Y O
465 ORHAN TUGÇE SAGLAM G.Ü. BEYPAZARI MYO GİYİM
466 ERDOGAN ÖZLEM SAGLAM SAVAŞ AND. ÜNİ. İŞLETME
467 SATILMIŞ KÜBRA SARI ERCİYES ÜNİ. MATEMATİK
468 SATILMIŞ UFUK SARI POLİS M Y O AND.Ü. İŞLETME
469 MEHMET NİLAY SARI G.Ü. MYO TEKSTİL
470 FAHRETTİN NECATİ SAVAŞ GAZİ ÜNİ. BEDEN EGİTİMİ ÖGRT.
471 KENAN ANIL SAVAŞ CELAL BAYAR ÜNİ. İŞLETME
472 RAMAZAN SADULLAH SAVAŞ ANADOLU ÜNİ
473 RAMAZAN ARDA SAVAŞ ANKARA ÜNİ. ULUSLAR ARASI İLİŞKİ.
474 CEVDET SILA SAVAŞ ANADOLU ÜNİ İNŞAAT MÜH.
475 ŞEVKİ KEZBAN SAVAŞ ARAL AND.ÜNİ. SOSYOLOJİ
476 İLYAS ARİFE SELEK ÇUKUROVA ÜNİ HASTANE YÖNETİCİSİ
477 İLYAS ARZU SELEK ÇUKUROVA ÜNİ ZİRAAT MÜH.
478 İLYAS GAMZE SELEK EGE ÜNİ. ECZACILIK
479 İLYAS MELEK SELEK H Ü M Y O Y.HEMŞİRE
480 ÖMER ARİFE SELEK KIRIKKALE YÜK.KİMYAGER
481 ÖMER MUHİTTİN SELEK GAZİ ÜNİ. İSTATİSTİK
482 ÖMER MUHSİN SELEK HACETTEPE ÜNİ. MALİYE
483 ÖMER MERVE SELEK GAZİ ÜNİ . İKTİSAT
484 SAMİ AFİFE SELEK ANKARA ÜNİ. İNGİLİZ DİLİ EDB.
485 SAMİ FATMA SELEK TURGUT ÖZAL ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
486 MUHİTTİN ARİF SELEK BOZOK ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
487 SÜLEYMAN SEMANUR SELEK ANK. ÜNİ. DİL TARİH COG. FAK. TARİH
488 SÜLEYMAN İSMAİL SOLMAZ KOCATEPE ÜNİ. MATEMATİK
489 H.İBRAHİM FATİH SONGÜR ERCİYES ÜNİ. MYO ELEKTRİK ELEKTRNK.
490 CEMİLE SONGÜR AFYON MYO
491 İSMAİL ALİ TAMER ULUDAG ÜNİ. TIP FAK. PROF.DR DAHİLİYE
492 ALİ FATİH TAMER MARMARA ÜNİ TIP FAK İNGİLİZCE
493 ALİ BİLGE TAMER MARMARA ÜNİ. ECZACILIK
494 M. ALİ ALİ TAMER İZZET BAYSAL ÜNİ. ÖGRETMEN
495 MEHMET ALİ TAMER OSMANGAZİ ÜNİ. TARİH
496 MEHMET ONUR TAMER ANADOLU ÜNİ. İŞLETME
497 ADİL FATMA NUR TAMER HACETTEPE ÜNİ SOSYAL HİZM. UZM.
498 MUSTAFA SEVİNÇ TAN KIRIKKALE ÜNİ. YÜKSEK HEMŞİRE
499 MUSTAFA SENA TAN UFUK ÜNİ. M Y O LABARATUVAR
500 SATILMIŞ ALİ TAŞPINAR ODTÜ İNŞAAT MÜH.
501 SATILMIŞ NACİYE TAŞPINAR ANKARA ÜNİ. DİL TARİH COGR.
502 SATILMIŞ NEBAHAT TAŞPINAR ANKARA ÜNİ. FRANSIZ DİLİ EDB.
503 NACİ EBRU TAŞPINAR KARAELMAS ÜNİ. TIP FAK. KBB
504 NACİ ÇAGRI TAŞPINAR SİNOP M Y O BİLGİSAYAR PROGRAM
505 AHMET MUSTAFA TAŞPINAR UŞAK ÜNİ. İŞ SAGLIGI VE GÜVENL.
506 BURHAN ŞEYDA TETİK SELÇUK ÜNİ. TURİZM İŞLETME
507 MUSTAFA AYŞE NİL TETİK SELÇUK ÜNİ. BİYOLOJİ ÖGRT.
508 ERDAL ERTAN TETİK KARABÜK ÜNİ MAKİNA MÜH.
509 ERDAL ŞEYMA TETİK KARABÜK ÜNİ. ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
510 NURETTİN TÜLAY TEZEL SELÇUK ÜNİ. KREŞ ÖGRT.
511 NURETTİN RAMAZAN TEZEL ANADOLU ÜNİ. İŞLETME
512 MUSTAFA GAMZE TEZEL KOCATEPE ÜNİ MYO MUHASEBE
513 MUSTAFA GÖZDE TEZEL GAZİ ÜNİ. MYO LOJİSTİK
514 MURAT A. NUR TEZEL GİRESUN ÜNİ. İŞLETME
515 NURİ AYŞE TEZEL HACIBEKTAŞ ÜNİ. MATEMATİK ÖĞRETMENLİGİ
516 YAŞAR NURGÜL TOPRAK SELÇUK ÜNİ. GİYİM
517 YAŞAR ADNAN TOPRAK GAZİ ÜNİ. TARİH
518 NAKİ FATMA TOPRAK HACETTEPE ÜNİ. SOSYAL HİZM. UZM.
519 NAKİ CAN SATILMIŞ TOPRAK KOCAELİ ÜNİ MEKATRONİK MÜH.
520 OSMAN ERHAN TOPRAK CUMHURİYET ÜNİ. BİYOLOJİ
521 İBRAHİM BEYZA TUGRUL ERCİYES ÜNİ. MİMARLIK FAK
522 İBRAHİM CELİL TUGRUL SELÇUK ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTONİK
523 ÖMER AHMET TUGRUL GAZİ ÜNİ İŞLETME
524 ÖMER MAHMUT HARUN TUGRUL ULUDAG ÜNİ. ZİRAAT MÜH
525 MUSTAFA CİHAN TUGRUL KARAHARPOKULU SUBAY
526 MUSTAFA ENES FURKAN TUGRUL DUMLUPINAR ÜNİ. BANKACILIK SİGORTACILIK
527 MUSTAFA CELİL TUGRUL AND. ÜNİ. İŞLETME
528 MURAT TUGBA TUGRUL S.DEMİREL ÜNİ. İŞLETME
529 MEHMET BÜŞRA TUGRUL AMASYA ÜNİ. M Y O ÇOCUK GELİŞİMİ
530 İSMAİL GAMZE TURAN GAZİ ÜNİ . ULUSLAR ARASI İLİŞKİ.
531 MUSTAFA İSMAİL TÜRKÖZ TURGUT ÖZAL ÜNİ. İNŞAAT MÜH
532 KEMAL İSMAİL EMRE TÜRKÖZ AHİ EVRAN ÜNİ. PSİKOLOJİ
533 İSMAİL YASİN UZMAN BALIKESİR ÜNİ. BİYOLOJİ
534 İSMAİL UZMAN AND. ÜNİ. MYO İŞLETME
535 OSMAN İSMAİL UZMAN MELBÖRN ÜNİ. AVUSTRALYA KİMYA MÜH.
536 OSMAN OKTAY UZMAN MELBÖRN ÜNİ. AVUSTRALYA BİLGİSAYAR MÜH.
537 OKTAY NEVRA UZMAN ANADOLU ÜNİ İSTATİSTİK
538 OKTAY OGUZHAN UZMAN OSMANGAZİ ÜNİ. MALZEME MÜH.
539 ELA UZMAN GAZİ ÜNİ
540 MUSA BİLAL UZMAN SELÇUK ÜNİ. SOSYOLOJİ
541 DURMUŞALİ BÜŞRA UZMAN SELÇUK ÜNİ SOSYOLOJİ
542 MEHMET KAMİL UZUNOGLU ANKARA ÜNİ. MYO TURİZM OTELCİLİK
543 MEHMET ELMAS UZUNOGLU CELAL BAYAR ÜNİ. MALİYE MUHASEBE
544 KADİR MUSTAFA UZUNOGLU ATATÜRK ÜNİ.
545 HASAN SÜLEYMAN UZUNOGLU ANADOLU ÜNİ İŞLETME
546 MUSTAFA BURAK UZUNOGLU İZZET BAYSAL ÜNİ. İKTİSAT
547 MUSTAFA BERAT UZUNOGLU (Bahri) K.KALE ÜNİ SİYASET BİLİMİ
548 KEMAL DOGAN AYFER VİZEL AND. ÜNİ. KAMU YÖNETİMİ
549 MUSTAFA KEMAL DOGAN VİZEL ALMANYA ÖGRETMEN
550 DURBEY BURCU VİZEL GATA YÜK.HEMŞİRE
551 DURBEY NEZAKET VİZEL ANK. ÜNİ. M Y O MUHASEBE
552 DURBEY UGUR VİZEL KASTAMONU ÜNİ. M Y O BİYOMEDİKAL
553 HACI NEZAKET VİZEL YÜK.HEMŞİRE
554 HACI AHMET VİZEL MYO
555 HİKMET HAKAN VİZEL GAZİ ÜNİ. MYO MUHASEBE
556 VEDAT YUNUS VİZEL K.KALE ÜNİ. İŞLETME
557 ŞAKİR SEVİNÇ VİZEL MYO YÜK.HEMŞİRE
558 H.HÜSEYİN EKREM VİZEL GAZİ ÜNİ. İŞLETME
559 H.HÜSEYİN ERDOGAN VİZEL AND. ÜNİ. İŞLETME
560 ERDOĞAN HAVVA VİZEL KIRIKKALE ÜNİ. KAMU YÖNETİMİ
561 ERDOGAN HİLAL VİZEL KIRIKKALE ÜNİ. İKTİSAT
562 ERDOGAN ALPER VİZEL KIRIKALE ÜNİ. İKTİSAT
563 MEHMET MELDA VİZEL ALMANYA MENEJERLİK
564 KADİR HASANHÜSEYİN VİZEL ANKARA ÜNİ. M Y O BİYOMEDİKAL
565 MURAT ALİ VİZEL KARABÜK ÜNİ. BİYOMEDİKAL
566 ALİ AYŞE VİZEL AND. ÜNİ. ÇAGRI MERKEZİ HİZMETL
567 NEVZAT EMRE VİZEL H.ÜNİ. M Y O ELEKTRONİK
568 M ALİ HAVVA NUR VİZEL BAŞKENT ÜNİ SMYO PARAMEDİK BÖL
569 MEHMET GÜLBAHAR YEŞİLAY ANADOLU ÜNİ İŞLETME
570 MEHMET YEŞİLAY YEŞİLAY AND. ÜNİ İKTİSAT
571 İBRAHİM SERAP YIKMAN HACETTEPE ÜNİ. MYO. DİŞÇİLİK
572 İSMAİL NURSEL YILDIZ KOCAELİ ÜNİ. SOSYAL HİZ. UZMANI
573 İSMAİL AYŞE YILDIZ HACETTEPE ÜNİ. SOSYAL HİZ. UZMANI
574 ERHAN RAMAZAN YILDIZ KARABÜK ÜNİ. METALURJİ MÜH.
575 ERHAN FAHRETTİN YILDIZ KOCATEPE ÜNİ. MYO MUHASEBE
576 M.ALİ FÜSUN YILDIZ HACETTEPE ÜNİ. YÜK.HEMŞİRE
577 M.ALİ KÜBRA YILDIZ HACETTEPE M Y O TURİZM OTELCİLİK
578 MUSTAFA ERKAN YILDIZ ERCİYES ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
579 MUSTAFA AYŞE YILDIZ AND. ÜNİ. KAMU YÖNETİMİ
580 İBRAHİM MELEK YILDIZ KIRŞEHİR MYO MUHASEBE
581 İBRAHİM UFUK YILDIZ SAMSUN P MYO POLİS
582 BAHTİYAR FATMA YILDIZ  P M Y O POLİS
583 ARİF BETÜL YILDIZ HACETTEPE ÜNİ. DİYETİSYENLİK
584 İBRAHİM İREM YILDIZ GAZİ ÜNİ. RADYO TV.
585 ŞADİ CEMİLE YILDIZ FATİH ÜNİ. HUKUK FAK.
586 SEÇKİN MELEK YILDIZ UFUK ÜNİ M Y O SAGLIK
587 AYSEL YILDIZ H.Ü. ÇOCUK GELİŞİMİ
588 İBRAHİM NURSENA YILDIZ BARTIN ÜNİ. SOSYAL BİL. ÖGRT
589 AYDIN ERDİ YILDIZ UFUK ÜNİ.YÖNT. BİLŞ..SİSTM..
Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to webdesign berlin, House Plans and voucher codes
ankara travestileri